Renovace a opravy alu disků a kol

Rovnání, svařování, lakování a leštění alu kol

 

Přemýšlíte nad koupí nových hliníkových kol pro vaše auto, protože ta stará jsou odřená od obrubníků a už nevypadají dobře?

V PS CARS Praha vám staré alu disky za zlomek ceny zrenovujeme tak, že budou vypadat jako nové a navíc můžete dát vašim kolům jedinečnou barvu, pokud už vás klasická stříbrná nudí.

ROVNÁNÍ DISKŮ

Jsou-li vaše kola zdeformovaná po nehodě nebo z nerovností vozovky, vyrovnáme je do původního stavu metodou za studena. Prasklá kola svaříme a svár zbrousíme do hladka.

PRÁŠKOVÉ LAKOVÁNÍ DISKŮ

Před lakováním kol musíme nejdříve odstranit původní poničený lak s využitím metody pískování. Drobnější oděrky kol, nejčastěji způsobené najetím na obrubník, následně zatmelíme, zbrousíme a tím získáme požadovaný vyrovnaný povrch kola. V konečné fázi nanášíme práškovým lakováním tři vrstvy laku v matném, polomatném nebo lesklém provedení s možností výběru libovolné barvy dle přání zákazníka.

LEŠTĚNÍ DISKŮ

Leštěním kol v kombinaci s lakováním docílíme při renovaci jedinečného vzhledu vašich kol. Leštěním límců, paprsků kol nebo i celých kol získají kola nebo jejich části výjimečný lesk.

Back to top